Новини

Заява проводу Пласту - Національної скаутської організації України щодо ситуації в Криму

Пластовий рух від часів заснування і до сьогодні одним зі своїх завдань ставить виховання дітей та молоді на свідомих та активних громадян місцевої, національної та світової спільноти. Одним з основних навиків, які розвиває пластова методика – це здатність почути і зрозуміти думку іншого. Але коли ця думка насаджується ззовні та ще й за допомогою збройної інтервенції – ми не можемо стояти осторонь.

Зірка України в сузір’ї Європи

15 лютого луцькі пластуни на Театральному майдані провели акцію «Зірка України в сузір’ї Європи», підтримавши таким чином всеукраїнську пластову ініціативу. Раніше акція проходила в Києві, Львові, Харкові, Івано-Франківську.

18 січня відбулась прогулька по Волині

У суботу, 18 січня відбулась прогулька ,в якій могли прийняти участь всі бажаючі. Та бажаючих назбиралось всього четверо =)
Осоновними цілями прогульки були:
- Нормально виснажитись (випробувати свої сили);
- Поздавати точки пластової проби;
- Гарно провести час.

У неділю у куреня число 9 імені Василя Стуса відбулася Курінна Рада

Особисто для мене вона запам'ятається на довго, адже на ній я став курінним і одного мого побратима, якого я знаю дуже довго, взяли в курінь, але про це пізніше.

Луцькі пластуни «запалили» Різдвяну свічечку [ФОТО.ВІДЕО]

11 січня відбувся традиційний святковий пластовий захід для родини пластунів та охочих "Різдвяна свічечка". Волинські пластуни провели урочисту подію в актовому залі ЗОШ №25. На початку заходу було запалено три свічки – "за всіх тих, які відійшли від наста які загинули за кращу долю України", "за всіх українців в Україні та розкинутих по цілому світі", та "за всіх пластунів і пластунок, розкинутих по цілому світу".

В середу 8 січня пластуни побували в ефірі Радіо Луцьк (107,3 FM) в програмі "Молодіжний БУМ".

Гостями були голова Волинського осередку Пласту - Національної скаутської організації України Олег Лапковський та заступник із організаційних питань Тетяна Сеник в теплій компанії ведучої - Анастасії Передрій!

Різдвяна Свічечка

Традиційна пластова акція, що була започаткована у діаспорі у 1950 році. Пластуни по цілому світу духовно об'єднувались, запаливши символічну "свічечку" в той же час, коли в Україні сходила перша зірка і починався Святвечір.

Волинські пластуни передали луцькій громаді Віфлеємський вогонь миру

П’ятого січня, в переддень Святвечора, на Театральному майдані Луцька місцеві скаути передали громаді міста Віфлеємський вогонь миру, аби на Різдво у кожній домівці горіла свічечка добра. На процес передачі вогню миру запросили усіх охочих, а також представників духовенства.

Лучанам передали Вифлиємський вогонь миру

Напередодні Різдва пластуни символічно передали громаді Луцька вогонь з місця народження Ісуса Христа. Акція відбулася у центрі міста на сцені Євромайдану в неділю, 5 січня.

Пластуни передали Вифлиємський вогонь православній громаді Луцька

У Свято-Троїцькому кафедральному соборі Луцька відбулася церемонія передачі Вифлиємського вогню православній громаді. 

Пластуни, що раніше отримали святиню від польських харцерів, "поділилися" вогнем із духівництвом та прихожанами у суботу, 4 січня.

Головні події

Луцькі пластуни провели Загальний збір станиці

28 вересня 2014 року у Луцьку відбувся Загальний збір станиці Луцьк. Волинські пластуни зустрілися у приміщенні Луцької міської центральної бібліотеки для дітей.

Пластуна з Луцька нагородили за порятунок дітей

У Києві керівник українського пластового руху в світі Любомир Романків нагородив пластуна з Луцька Вадима Петрука.

Нагорода «знайшла» героя 4 жовтня, - повідомили у прес-службі НСОУ Пласт.