Історія Луцького ПластуПласт в Луцьку
1
1989
Початок скаутингу у Луцьку бере початок у 1989 році. Хвиля національного культурного відродження дозволила започаткувати перші пластові гуртки.
2
1990
Вже через рік, 1990 року на В’їзній вежі Луцького замку вперше в Україні склали пластову присягу та новацькі обіцянки пластуни з Луцька, Рівного, Львова та Києва.

З 1990-го року активно розвивались хлоп’ячі та дівочі гуртки, луцькі пластуни були призерами та організаторами Всеукраїнських спортивних, інтелектуальних, мистецьких заходів
3
2000
У 2000-их Пласт у Луцьку набирав обертів і саме в цей час організувались ще два курені (об’єднання пластунів) та з’явився улад пластунів - новаків (6-11 років)
4
Сьогодні
В пластовому осередку в Луцьку зараз більше ніж 100 людей різного віку, 15 гуртків та волонтери, що допомагають організації. Можливо і ти станеш частиною нашої спільноти і зробиш свій внесок у виховання молоді.

Щороку в осередку проводяться традиційні пластові вишколи, заходи, святкування. Деякі з них є особливими і не мають аналогів в пластунів з інших осередків.

Табори, мандрівки, спеціалізовані вишколи - все це невід’ємна частина життя луцького Пласту. Кожного літа відбувається 4 табори для хлопців та дівчат різного віку і це чудова можливість спробувати себе в ролі організатора або інструктора
Пласт в Луцьку сьогодні
Made on
Tilda