Новини
03 січень 2014, 02:00 Автор: Пласт на Волині

Вифлеємський Вогонь Миру мандрує по Волині

19 грудня луцькі пластуни привезли на Волинь Вифлеємський вогонь миру. У переддень Різдва його зможуть отримати усі лучани та гості міста. 

Так, прихожани Української Православної Церкви Київського Патріархату зможуть запалити свічки від вогника з місця народження Ісуса Христа 4 січня протягом ранкової літургії, що розпочнеться о 9.00 у Кафедральному соборі Святої Трійці. Також у соборі Різдва Пресвятої Богородиці на ранковій літургії 5 січня об 11:00 прихожани Української Греко-Католицької Церкви зможуть обігріти свої домівки вогнем  миру.

5 січня в неділю о 10:30 Вифлеємський Вогонь Миру вирушить разом із делегацією пластунів з Луцька до Колок, де о 12:00 відбудеться передача вогню

Також 5 січня о 16.00 пластуни організують передачу Вифлеємського вогню миру на Театральному майдані. Традиційно, участь у ній візьме православне та греко-католицьке духовенство. Лучан натомість заохочуватимемо до спільного колядування на сцені євромайдану.

ВВМ

ВВМ

ВВМ

Головні події

Луцькі пластуни провели Загальний збір станиці

28 вересня 2014 року у Луцьку відбувся Загальний збір станиці Луцьк. Волинські пластуни зустрілися у приміщенні Луцької міської центральної бібліотеки для дітей.

Пластуна з Луцька нагородили за порятунок дітей

У Києві керівник українського пластового руху в світі Любомир Романків нагородив пластуна з Луцька Вадима Петрука.

Нагорода «знайшла» героя 4 жовтня, - повідомили у прес-службі НСОУ Пласт.