Новини
05 січень 2014, 02:00 Автор: http://www.volynpost.com/

Пластуни передали Вифлиємський вогонь православній громаді Луцька

У Свято-Троїцькому кафедральному соборі Луцька відбулася церемонія передачі Вифлиємського вогню православній громаді. 

Пластуни, що раніше отримали святиню від польських харцерів, "поділилися" вогнем із духівництвом та прихожанами у суботу, 4 січня.

Голова обласного осередку Пласту Олег Лапковський розповів, що традицію розповсюджувати Вифлиємський вогонь миру підтримують вже близько 20 років: "Ми переймаємо цю традицію від харцерів Польщі, це польські скаути... Вогонь по традиції зберігається в пластовій домівці до Водохреща, ми беремо це вогонь і розносимо по закладах", - пояснив Лапковський.Пластуни також виконали власну "Пісню Вифлиємського вогню", виконання якої вже стало традиційним для такого дійства. "Це вогонь, який горить вічно на місці народження Ісуса Христа, і ми продовжуємо традицію доносити вогонь до максимальної кількості людей, щоб вони його могли поставити на різдвяний стіл. Це символ теплоти, злагоди, надії для всіх людей", - додав пластун.
ВВМ
ВВМ
ВВМ
ВВМ

Головні події

Луцькі пластуни провели Загальний збір станиці

28 вересня 2014 року у Луцьку відбувся Загальний збір станиці Луцьк. Волинські пластуни зустрілися у приміщенні Луцької міської центральної бібліотеки для дітей.

Пластуна з Луцька нагородили за порятунок дітей

У Києві керівник українського пластового руху в світі Любомир Романків нагородив пластуна з Луцька Вадима Петрука.

Нагорода «знайшла» героя 4 жовтня, - повідомили у прес-службі НСОУ Пласт.