Новини
06 січень 2014, 02:00 Автор: http://www.volynpost.com/

Лучанам передали Вифлиємський вогонь миру

Напередодні Різдва пластуни символічно передали громаді Луцька вогонь з місця народження Ісуса Христа. Акція відбулася у центрі міста на сцені Євромайдану в неділю, 5 січня.

Голова обласного осередку Пласту Олег Лапковський розповів, що вогонь з Вифлиєму скаути передають по всьому світу вже багато років. Українські пластуни долучилися до цієї акції понад 20 років тому. Цьогоріч вони пластуни отримали від польських колег - харцерів.

"Це символ теплоти, злагоди, надії для всіх людей, ми хочемо, щоб у Різдвяний вечір він горів у кожній оселі", - зазначив Олег.


ВВМ

Пластуни виконали на сцені Євромайдану традиційну "Пісню Вифлиємського вогню", що завжди супроводжує церемонію передачі святині.
ВВМ

Представник Української православної церкви Київського патріархату отець Роман розповів, що Вифлиємський вогонь є одним із важливих символів Різдва.

ВВМ

"Оцей вогонь, хай він горить в цих лампадах і в наших серцях вогнем віри в Різдво Христове, в наше спасіння", - побажав лучанам отець Роман.

ВВМ

ВВМ

Головні події

Луцькі пластуни провели Загальний збір станиці

28 вересня 2014 року у Луцьку відбувся Загальний збір станиці Луцьк. Волинські пластуни зустрілися у приміщенні Луцької міської центральної бібліотеки для дітей.

Пластуна з Луцька нагородили за порятунок дітей

У Києві керівник українського пластового руху в світі Любомир Романків нагородив пластуна з Луцька Вадима Петрука.

Нагорода «знайшла» героя 4 жовтня, - повідомили у прес-службі НСОУ Пласт.