Новини
11 січень 2014, 02:00 Автор: Пласт на Волині

Луцькі пластуни «запалили» Різдвяну свічечку [ФОТО.ВІДЕО]

11 січня відбувся традиційний святковий пластовий захід для родини пластунів та охочих "Різдвяна свічечка". Волинські пластуни провели урочисту подію в актовому залі ЗОШ №25. На початку заходу було запалено три свічки – "за всіх тих, які відійшли від наста які загинули за кращу долю України", "за всіх українців в Україні та розкинутих по цілому світі", та "за всіх пластунів і пластунок, розкинутих по цілому світу".

Святкова феєрія була створена у формі чарівної казки, яка відбулася колись давно на Різдво. Феї та чаклуни оточували зачарованих батьків, вони затамовували подих впізнаючи своїх дітей у незвичайних образах – трьох царів, чародіїв, ялинок… Колядки різних регіонів України лунали зі сцени, музичні та танцювальні таланти юнаків та юначок заворожували слух та зір.

Родинне свято розпочалося з привітання від дівчаток з к.ч. 48 ім. Слави Стецько. Вони показали глядачам різдвяну історію. Пізніше юначки показали своє вміння танцювати, що було вперше на «свічечці».

Різдвяне дійство продовжила сучасна історія від юначок з куреня Олени Левчанівської. Вони показали усім свою версію проведення свята, коли ти залишаєшся на Різдво сам у дома.

Також, глядачів приємно здивував вертеп від хлопців з к.ч. 9 ім. Василя Стуса. Усі захоплено споглядали на виставу і переживали за героїв.

 Впродовж свята у гостях була фея і хлопчик який шукав свою країну. Для глядачів та пластунів таке проведення свята було вперше.

Насамкінець батьки мали змогу перевірити свої знання з історії Пласту та поласувати солодкими подарунками на святковому змазі "Що я знаю про організацію, в яку входить моя дитина?", який проводила особисто комендант заходу Тетяна Сеник.

Одним з приємних сюрпризів для відвідувачів Різдвяної свічечки був виступ хлопців з відомою для луцьких пластунів піснею «Красотулька».

Сподіваємось, що завдяки таким заходам до лав Пласту потрапить ще більше нових друзів.

Головні події

Луцькі пластуни провели Загальний збір станиці

28 вересня 2014 року у Луцьку відбувся Загальний збір станиці Луцьк. Волинські пластуни зустрілися у приміщенні Луцької міської центральної бібліотеки для дітей.

Пластуна з Луцька нагородили за порятунок дітей

У Києві керівник українського пластового руху в світі Любомир Романків нагородив пластуна з Луцька Вадима Петрука.

Нагорода «знайшла» героя 4 жовтня, - повідомили у прес-службі НСОУ Пласт.