Новини
15 лютий 2014, 02:00 Автор: Пласт на Волині

Зірка України в сузір’ї Європи

15 лютого луцькі пластуни на Театральному майдані провели акцію «Зірка України в сузір’ї Європи», підтримавши таким чином всеукраїнську пластову ініціативу. Раніше акція проходила в Києві, Львові, Харкові, Івано-Франківську.

Пластуни сформували коло з дванадцяти зірочок (що символізувало стяг Європейського союзу), на яких були портрети та біографічні факти відомих у Європі українців. В центрі кола знаходилася «українська» зірка, яка засвідчувала належне місце нашої країни серед інших країн Європейського союзу. Наші співвітчизники зробили значний вклад в історію, культуру, політику багатьох європейських країн та усього світу.


Стефан Терлецький був членом британського парламенту, радником премєр-міністра Маргарет Тетчер і почесним членом Європарламенту. Богдан Гаврилишин – пластун, провідний економіст, є співзасновником економічного форуму в Давосі, що вирішує глобальні економічні проблеми людства. Мало кому відомо, що батьки видатного австрійського психолога та психіатра Зиґмунда Фрейда були українцями.


Лучани мали нагоду ознайомитися з цими, та багатьма іншими вагомими постатями в спільній україно-європейській історії та ще раз переконатися, що вони без сумніву європейці. Знаймо наших героїв!

Головні події

Луцькі пластуни провели Загальний збір станиці

28 вересня 2014 року у Луцьку відбувся Загальний збір станиці Луцьк. Волинські пластуни зустрілися у приміщенні Луцької міської центральної бібліотеки для дітей.

Пластуна з Луцька нагородили за порятунок дітей

У Києві керівник українського пластового руху в світі Любомир Романків нагородив пластуна з Луцька Вадима Петрука.

Нагорода «знайшла» героя 4 жовтня, - повідомили у прес-службі НСОУ Пласт.