Новини
30 березень 2014, 02:00 Автор: пл. прих. Максим Грипа

28-29 березня відбулася мандрівка у місто Львів гуртка "Білі Вовки" куреня число 9 імені Василя Стуса

У перший день мандрівки ми побували у багатьох цікавих місцях, відвідали Високий замок.Звідти побачили всю красу міста. Після того як спустилися з гори, ми зробили відкриття нашої мандрівки.

Наступним нашим пунктом стала шоколадна фабрика, де було цікаво побачити процес виробництва, а також придбати чудові вироби і скуштувати справжню львівську каву. Особливо вразила нас краса і велич львівського оперного театру.

Досить цікавою і захоплючою була теренова гра, яку ми влаштували навколо Львівської Ратуші. Під час гри була запекла боротьба, але перемогла дружба. Після того пішли перекусити у ресторані "Криївка". Цей заклад створений під колишню схованку бійців УПА. Всередині спеціально створений інтер'єр, який нагадує справжню упівську криївку, на стінах висить зброя і офіціанти одіті в форму УПА, також там співають повстанські пісні.

На другий день ми відвідали Личаківське кладовище. Там ми побачили пам'ятники і склепи українських і польських діячів. На завершення нашої мандрівки ми відвідали львівський аквапарк "Пляж". Там ми провели 4 чудових години. Кожен досхочу покатався на різних атракціонах.

Ввечері втомлені, голодні, невиспані, але задоволені і щасливі ми повернулися у рідний Луцьк, який для нас найкращий! 
ЛуНай!


Головні події

Луцькі пластуни провели Загальний збір станиці

28 вересня 2014 року у Луцьку відбувся Загальний збір станиці Луцьк. Волинські пластуни зустрілися у приміщенні Луцької міської центральної бібліотеки для дітей.

Пластуна з Луцька нагородили за порятунок дітей

У Києві керівник українського пластового руху в світі Любомир Романків нагородив пластуна з Луцька Вадима Петрука.

Нагорода «знайшла» героя 4 жовтня, - повідомили у прес-службі НСОУ Пласт.