Новини
30 березень 2014, 02:00 Автор: пл. уч. Настя Герасимчук

Відбулася перша у цьому році мандрівка для УПЮ станиці Луцьк

Недільного дня 30 березня команди пластунів к.ч. 9 ім. Василя Стуса та команда пластунок з к.ч.48 ім. Слави Стецько змагалися у вмінні орієнтуватись за картою. Усе почалося зі збірки о 8 ранку...

Усі ще трошки сонні, але готові до пригод, вирушили до місця початку шляху. Юнацька мандрівка мала назву «Фортеця». 

Після приїзду до місця першої точки квесту відбулося відкриття. Після «розходу» почалися веселощі довжиною у понад 25 кілометрів. Дізнавшись координати точок до яких треба було дійти, ми вирушили у дорогу.

Дорогою до перших точок ми ділилися своїми історіями з пластового життя, згадували подібні квести та мандрівки, думали про майбутні табори та просто сміялись чи співали. Коли ж ми дісталися першого місця призначення, то з радістю сфотографувалися на пам’ять.
Наша третя точка була у Клевані, тому ми завзято вирушили на пошуки пунктів призначення. Наша дорога була довгою, але час пройшов непомітно. Ми знаходили можливість розважатися навіть тоді, коли ноги боліли, а обличчя пекло від палючого сонця. Поки ми йшли, то робили безліч фото, щоб потім згадати проведений час.

Вже коли ми добиралися останніх точок, то були втомлені. Хоча нас це не зупиняло і ми йшли далі, до фіналу. Коли добралися до фінішу, то спільно перекусили та пішли на закриття «Фортеці», де було оголошено команду переможців - к.ч.9 ім. Василя Стуса, які отримали чудовий приз від станиці і дуже практичний – пальник. Після закриття ми зробили спільне фото, яке буде нам нагадувати, як весело ми провели час у цій мандрівці.

Дякуємо організаторам мандрівки «Фортеця» за чудову та веселу, першу у цьому році, мандрівку для УПЮ!


Головні події

Луцькі пластуни провели Загальний збір станиці

28 вересня 2014 року у Луцьку відбувся Загальний збір станиці Луцьк. Волинські пластуни зустрілися у приміщенні Луцької міської центральної бібліотеки для дітей.

Пластуна з Луцька нагородили за порятунок дітей

У Києві керівник українського пластового руху в світі Любомир Романків нагородив пластуна з Луцька Вадима Петрука.

Нагорода «знайшла» героя 4 жовтня, - повідомили у прес-службі НСОУ Пласт.