Новини
11 квітень 2014, 02:00 Автор: Пласт на Волині

Зробимо Волинь чистою!

12 квітня о 12:00 розпочалася акція «Зробимо Волинь чистою», що стала частиною акції «Зробимо Україну чистою», яка відбувається вчетверте. ЗУЧ – це громадська ініціатива, метою якої є покращення умов життя простих українців простими діями, які може виконати кожен.

В Луцьку до акції долучилось багато громадських організацій і просто свідомих жителів міста. Зокрема на прибиранні в парку «900-річчя міста Луцьк» були присутні такі організації: волинський осередок Національної скаутської організації «Пласт», волинський туристичний клуб «Ми», громадська організація «Свіча», Луцький національний технічний університет, школярі з 10-ої, 19-ої, 25-ої луцьких шкіл.
Учасники акції наполегливо взялись до роботи і вже до 15-16 години сквери та пляжі парку були очищені від пластикових та скляних пляшок, целофанових пакетів та іншого сміття. Юні пластунки з підготовчого куреня імені Олени Левчанівської навіть вирішили трохи почистити річку. По кількості учасників усіх перемогли пластунки куреня ч. 48 імені Слави Стецько. Дівчата дуже відповідально поставились до дорученої їм роботи і не поступаючись завзяттям хлопцям, зі сміхом та жартами виконали завдання.
У перервах між роботою, учасники акції мали нагоду зігрітися гарячим чаєм та поласувати печивом.

Усього в прибиранні взяло участь 142 учасники.
Було зібрано приблизно сміття: ПЕТ пляшка - 38 пакетів по 160л, скло - 33 пакети по 120л, інше сміття - 53 пакети по 120л.


Головні події

Луцькі пластуни провели Загальний збір станиці

28 вересня 2014 року у Луцьку відбувся Загальний збір станиці Луцьк. Волинські пластуни зустрілися у приміщенні Луцької міської центральної бібліотеки для дітей.

Пластуна з Луцька нагородили за порятунок дітей

У Києві керівник українського пластового руху в світі Любомир Романків нагородив пластуна з Луцька Вадима Петрука.

Нагорода «знайшла» героя 4 жовтня, - повідомили у прес-службі НСОУ Пласт.