Новини
15 квітень 2014, 02:00 Автор: Пласт на Волині

12 квітня 2013 року відбулось урочисте дійство – відзначення Першої Пластової Присяги, 102-ої річниці Пласту. [ВІДЕО]

Друзі та гості заходу мали змогу ознайомитись з традиційними пластовими церемоніалами та разом з пластунами поринути у чар весняного незабутнього вечора біля ватри, поспівати пісень, скуштувати смачнючого куліша… 

Також усім бажаючим була представлена фотовиставка, на якій можна було переглянути світлини, що без зайвих слів відкривали сутність Пласту: важкі, але успішні підйоми на верхівки гір; веселе та незабутнє таборування; кумедні “intermezzo»; дозвілля; танці та співи; мандрівки; майстер-класи; волонтерська діяльність тощо.

Незабутні враження залишись і від «Теренової гри», що включала у себе різноманітні завдання. Спершу усіх охочих взяти участь у Теренівці поділили на 4 групи, після чого учасники отримали мапу з позначками усіх ігрових точок. Командний дух та взаємодопомога – ось що допомогло пройти хоч і кумедні, та нелегкі завдання. Усі учасники проявили кмітливість, уважність, сміливість та дружність.
Після ігор усіх частували смачненьким, навзаєм слухали про найцікавіші, найтепліші і найсмішніші моменти цього насиченого подіями дня.

На церемонії закриття при передачі «іскри» усі учасники щиро дякували за гарний день та незабутні моменти.
Бажаємо вам завжди мати місце для пластової іскорки та не забувати ділитися нею з іншими)Головні події

Луцькі пластуни провели Загальний збір станиці

28 вересня 2014 року у Луцьку відбувся Загальний збір станиці Луцьк. Волинські пластуни зустрілися у приміщенні Луцької міської центральної бібліотеки для дітей.

Пластуна з Луцька нагородили за порятунок дітей

У Києві керівник українського пластового руху в світі Любомир Романків нагородив пластуна з Луцька Вадима Петрука.

Нагорода «знайшла» героя 4 жовтня, - повідомили у прес-службі НСОУ Пласт.