Новини
28 вересень 2014, 02:00 Автор: Пласт на Волині

Луцькі пластуни провели Загальний збір станиці

28 вересня 2014 року у Луцьку відбувся Загальний збір станиці Луцьк. Волинські пластуни зустрілися у приміщенні Луцької міської центральної бібліотеки для дітей.


Учасники збору заслухали звіти Станичної пластової старшини та Станичної пластової ради за 2013-2014 пластовий рік. Зокрема, за останніми даними відмічається помірне зростання кількості юнацтва в усіх куренях станиці. Члени СПС відзначили також активну роботу з пташатами та заохотили старшопластунів станиці до роботи із новацтвом. Крім того, протягом пластового року було проведено чимало заходів: станичні мандрівки УСП та УПЮ, Свято весни, окружний табір, передача Вифлеємського вогню та різдвяна свічечка.

Після заслухання звіту Станичної пластової ради та обговорення актуального стану луцького Пласту учасники З’їзду обрали новий провід станиці. Відтак, головою Станичної пластової старшини лишився ст.пл. Олег Лапковський. 
У його команді будуть:
- заступник – Борис Костюк;
- заступник з виховної роботи – Олег Федорук;
- заступник з організаційних питань – Дмитро Березюк;
- заступник зі зв’язків з громадськістю – Марина Плотнікова.

Також оголошується конкурс на посаду станичного фінансиста. Охочі можуть звернутися до голови СПС.

Станичну пластову раду у даній каденції очолить Олександр Остапйовський, V. Також до її складу увійшли ст.пл.вірл. Олена Семенюк та ст.пл. Ольга Зень.

Також було обрано діловодів: писарем – Тетяну Сеник, референтом міжнародної співпраці - Мар’яну Пархом’юк, керівником крамнички – ст.пл.прих. Олександра Струка. 

Бажаємо новому проводу наснаги і підтримки від пластунів та не тільки!

Головні події

Луцькі пластуни провели Загальний збір станиці

28 вересня 2014 року у Луцьку відбувся Загальний збір станиці Луцьк. Волинські пластуни зустрілися у приміщенні Луцької міської центральної бібліотеки для дітей.

Пластуна з Луцька нагородили за порятунок дітей

У Києві керівник українського пластового руху в світі Любомир Романків нагородив пластуна з Луцька Вадима Петрука.

Нагорода «знайшла» героя 4 жовтня, - повідомили у прес-службі НСОУ Пласт.